E-mail: Hasło: Pamiętaj mnie Nie pamiętam hasła
SukcesMarketing.pl
Anna Mazan

Kobieta i Mama w MLM!

Jak pogodzić rolę Mamy i Bizneswoman? 
Czy to jest w ogóle możliwe? 
Czy Kobieta i Matka sprawdzi się w marketingu sieciowym?

Oczywiście! 

Marketing sieciowy to idealne i najrozsądniejsze rozwiązanie dla każdej Kobiety i dla każdej Matki. To jedyny rodzaj pracy, gdzie masz całkowity i swobodny wybór, w jakich godzinach i gdzie chcesz pracować.

 

Wychowanie dziecka to niesamowite wyzwanie, któremu trzeba podołać – mimo wszystko. Wiele Kobiet nie wierzy w siebie i swoje możliwości. Ale skoro jesteś w stanie zorganizować sobie życie i zająć się jednocześnie dzieckiem, obowiązkami domowymi i jeszcze swoim mężczyzną, to czy nie jesteś w stanie poradzić sobie również w marketingu sieciowym? Odpowiedź brzmi: TAK, jesteś!

Twoje powodzenie w marketingu sieciowym zależy jednak od 4 kluczowych elementów:

1. Nieustanny rozwój osobisty.

Wiedza i umiejętności w marketingu sieciowym to rzecz nabyta.
Z każdą kolejną przeczytaną (i przyswojoną) książką branżową, z każdym kolejnym audiobookiem, z każdym podejmowanym po raz pierwszy działaniem, dowiadujesz się kolejnych rzeczy przybliżających Cię do sukcesu. Edukując się rozwijasz swój mózg, stajesz się bardziej elokwentna, a Twoje działanie jest coraz bardziej profesjonalne.
Czy rozwój jest przyjemny? Tak. Ale czy jest on łatwy? Nie. Gdy się rozwijasz, dokonujesz w sobie zmian. Wiele Kobiet się przed zmianami broni, bo są one niewygodne. Natomiast jak powiada T. Harv Eker: „Naprawdę rozwijasz się tylko wtedy, gdy nie masz poczucia komfortu”. Pamiętaj, że jeśli w biznesie lub w życiu napotkasz jakiś problem, to znaczy, że ktoś kiedyś też już go miał i znalazł na to rozwiązanie, a dodatkowo prawdopodobnie opisał to w książce. Nieustanny rozwój osobisty powoduje, że wzrastasz. Stajesz się silniejsza i mądrzejsza, a więc warto.

2. Twój wygląd – pierwsze wrażenie o Tobie to KLUCZ.

Każda z Nas chce czuć się piękna, prawda? Ale czy każda z Nas poświęca czas na to, aby o siebie zadbać? Bardzo często stawiamy siebie na ostatnim miejscu. Jeśli chcesz odnieść sukces w marketingu sieciowym – czas to zmienić. Podstawowe czynności, które sprawią, że będziesz przyciągać innych swoim wyglądem, czyli makijaż zrobiony kosmetykami mineralnymi, figura ukształtowana ćwiczeniami wspomaganymi odpowiednią suplementacją, zadbana skóra i włosy za pomocą olejków – to wszystko podniesie Twoją samoocenę i sprawi, że będziesz sprawiać niesamowite pierwsze wrażenie.

3. Twoja postawa – pewność siebie przede wszystkim.

To, jaką prezentujesz postawę, jest oznaką twojego profesjonalizmu. Jeśli czujesz się kompetentna w tym, co robisz, czyli nabywasz wiedzę i umiejętności w prowadzeniu biznesu w marketingu sieciowym, to Twoja pewność siebie wzrasta. Każdy, kogo napotkasz w biznesie natychmiast to wyczuje i do Ciebie dołączy. Dbaj więc o ten aspekt i pracuj nad nim, ponieważ odpowiednia postawa i nastawienie przyda Ci się w biznesie i w życiu osobistym.

4. Zarządzanie sobą w czasie.

Sprzątanie, przebieranie dziecka, pranie, robienie obiadu, układanie ciuchów...
Zajmuje to mnóstwo czasu każdego dnia. Ale czy zajmuje to CAŁY dzień? Jeśli się dobrze zorganizujesz – NIE. Ten punkt to moim zdaniem największe wyzwanie. Od nas samych zależy, czy będziemy w stanie poukładać swój dzień tak, aby spędzić go efektywnie. Tutaj pomocne są książki o samodyscyplinie i zarządzaniu sobą w czasie. Przykład: „Samodyscyplina” Briana Tracy. Planuj swój tydzień z wyprzedzeniem. W końcu każda minuta poświęcona na planowanie oszczędza Ci 10 minut na wykonywaniu danego zadania. Sama pomyśl, ile czasu możesz w ten sposób zaoszczędzić! Zaplanuj, ile czasu poświęcisz na rozwijanie swojego biznesu i wykorzystaj ten czas maksymalnie.

Prowadzenie biznesu w marketingu sieciowym daje mnóstwo satysfakcji. Wzrastając w tym biznesie, wzrastasz również w życiu osobistym. Lepiej radzisz sobie z codziennymi trudnościami i wszelkimi sytuacjami, które bez umiejętności nabytych przy prowadzeniu tego biznesu, mogłyby być dla Ciebie nie do pokonania. A jednak dajesz radę!

Połączenie roli Mamy i biznesu MLM oznacza wolność. Wolność czego? WOLNOŚĆ WYBORU! Sama decydujesz, ile w danym dniu poświęcasz czasu na budowanie biznesu, a ile spędzisz ze swoim dzieckiem. Możesz wybrać miejsce, w którym będziesz dziś pracować. Sama wybierasz, z kim współpracujesz, przez co praca staje się przyjemnością.

No i najważniejsze…
Będąc Mamą obserwujesz jak rozwija się Twoje dziecko. Tworząc biznes w marketingu sieciowym widzisz, jak rozwijają się Twoi partnerzy biznesowi. Czyż nie jest to powód do dumy i satysfakcji? Zdecydowanie jest! Twoje działanie, postawa i zachowanie godne naśladowania, to wzór dla Twojego dziecka i Twoich partnerów biznesowych. Dlatego każdego dnia bądź najlepszą wersją siebie i dąż do sukcesu,
a marketing sieciowy da Ci możliwości, aby swój cel osiągnąć.

 

Podejmij decyzję i zacznij działać – zrób to DLA SIEBIE.

Rozpocznij i rozwijaj swój biznes w marketingu sieciowym. To biznes dla odważnych, ale jak mówi Ruth Gordon (amerykańska aktorka i autorka): "Odwaga jest jak mięsień. Wzmacniamy ją podczas używania".

Odważna TY  odważne Twoje DZIECKO

Odważna TY  odważni Twoi PARTNERZY BIZNESOWI


„Najlepszy czas na działanie jest teraz!”
Fisher Mark

 

Życzę sukcesów w MLM wszystkim Kobietom i Matkom!

Anna Mazan
ania.mazan@gmail.com
727-931-269

 
Publikacja: 15 luty 2017
Odsłon: 964
Autor: Anna Mazan
E-mail: ania_05_09@wp.pl
POLECAMY
FACEBOOK
© Copyright 2018. SukcesMarketing.pl