E-mail: Hasło: Pamiętaj mnie Nie pamiętam hasła
SukcesMarketing.pl
Jolanta Kwiecień

Strach ma wielkie oczy

Strach ma wielkie oczy, u niektórych wręcz ogromne.  
Co jest jego przyczyną?
Czy  współpraca z Fm Group Polska?

Nie !!! My sami ...

Czego się więc boimy ?

Zaczynając od samego początku, to samych siebie niestety, a dokładniej wzięcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Biegniesz zatem po poradę do najbliższych znajomych, czy  rodziny.

Czego szukasz?
Zapewnienia że podołasz  przedsięwzięciu, którego chcesz się podjąć.
Zastanów się jaki to ma sens? Czego możesz dowiedzieć się od osób często nie mających pojęcia o MLM? Szukasz poparcia, bo boisz się ponieść  odpowiedzialność za swoje decyzje. Musisz wiedzieć, że aby osiągnąć sukces musisz być zdecydowany i konsekwentny. Zacznij od wyznaczenia sobie celów i kierunku w, którym będziesz zmierzać. Kiedy zdasz sobie sprawę z tego co chcesz osiągnąć, znajdziesz sposób by zrealizować swój plan. Jeżeli interesuje Cię niezależność finansowa i praca na własny rachunek, to marketing sieciowy jest najlepszą drogą, by to osiągnąć.

Często spotykam się z osobami, które mimo ogromnego zainteresowania możliwościami, jakie daje marketing wielopoziomowy, boją się podjąć współprace. Dziś wiem, że to wynika z braku pewności siebie. Wolisz koncentrować się na  tym co tu i teraz, niż pomyśleć że warto już dziś wypracować swoją stabilną przyszłość. Sądzisz, że to niemożliwe i bezpieczniej  Ci iść z nurtem, niż przeciwstawić się ogółowi. Ludzie skoncentrowani na teraźniejszości są zamknięci na nowe możliwości rozwoju. Nie poddawaj się temu trendowi.  Przekonaj się jakie nowe, często nieznane wcześniej możliwości może dać Ci praca w marketingu wielopoziomowym.

Co zrobić kiedy już wiesz, że to praca dla Ciebie ?

 1. PODEJMIJ WSPÓŁPRACE  => ZRÓB  PIERWSZY KROK. 
  Jeżeli chcesz osiągnąć niezależność to niech to będzie Twoje pierwsze wyzwanie.

 2. NIE SZUKAJ NIEDOŚWIADCZONYCH DORADCÓW.
  Prezentacja, którą każdy z nas odbył na początku swojej drogi jest dla Ciebie spotkaniem informacyjnym, gdzie masz prawo uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania jakie Cię nurtują. Nie bój się więc pytać  zapraszającego jak i autorytetu zewnętrznego prowadzącego prezentacje.

 3. NIE BÓJ SIĘ DZIAŁAĆ.
  Jeżeli widzisz, że ta praca daje Ci możliwości rozwoju osobistego i finansowego, wykorzystaj to. Ucz się, zdobywaj nowe umiejętności i wykorzystuj je. Pamiętaj, że najlepszą inwestycją, jest inwestycja w siebie. Jeżeli Ty będziesz potrafił używać nabytych umiejętności, nauczysz tego innych.

 4. PAMIĘTAJ ŻE NIE JESTEŚ ZDANY TYLKO NA SIEBIE.
  Twój sponsor musi wdrożyć Cię we wszystko. Zorganizować spotkanie startowe, nauczyć zapraszać osoby do współpracy,  prowadzić prezentacje i szkolić ludzi, których wprowadzasz.. Nie zapominaj jednak ze nie możesz być tylko zdany na  pomoc partnerów. Działaj także sam. Tą aktywnością  jest przede wszystkim na początku przełamywanie barier, które Cię hamują, oraz  ćwiczenie motywacji.

 5. NIE ZRAŻAJ SIĘ PORAŻKAMI.
  Każdy je ponosi. Ale tylko ci, który się nie  poddali potrafili iść dalej i osiągnęli sukces. Pamiętaj że popełniając błędy uczysz się.
  "Doświadczenie - nazwa jaką nadajemy naszym błędom" - Oscar Wilde
  Nawet, jeżeli się mylisz  wiele razy pamiętaj, że  każdy „raz” zbliża Cię do obranego celu. Czasem jest to dłuższy dystans niż Ci się na początku wydawało. Konsekwencją i mobilizacją, pokonasz te drogę bez zatrzymywania się.

 6. WAŻNY JEST CZAS.
  Traktuj czas włożony w budowę struktury jako okres nauki, dojrzewania. To tak  jak z chodzeniem. Najpierw musisz nauczyć się raczkować, by potem mocno stanąć na nogi i stawiać zdecydowane, stabilne kroki. Naucz się zapraszać do współpracy, prowadzić spotkania, szkolić.


Nie bój się zmian i podejmowania wyzwań. Pomyśl, że nie poddając się temu tak wiele może Cię ominąć, tylu rzeczy możesz nie doświadczyć.
Tak więc doświadczaj, doskonal się, a zdobędziesz szczyty.

Publikacja: 06 lipiec 2011
Odsłon: 4238469
Autor: Jolanta Kwiecień
E-mail: jolanta88kwiecien@gmail.com
POLECAMY
FACEBOOK
© Copyright 2017. SukcesMarketing.pl