E-mail: Hasło: Pamiętaj mnie Nie pamiętam hasła
SukcesMarketing.pl
Łukasz Kolanowski

Dwie małe myszki

 

 

Dwie małe myszy wpadły do wiadra ze śmietaną. Pierwsza myszka szybko się poddała i utonęła. Druga nie chciała się poddać. Tak długo machała łapami, aż śmietana zamieniała się w masło i mysz mogła wyjść z wiaderka. Którą myszką jesteś?

Życie stawia nam na każdym kroku przeszkody, które mają nam uniemożliwić dojście do celu.


Idziesz do szkoły podstawowej, jesteś dzieckiem nie wiesz, co Cię czeka. Jeśli masz szczęście trafiasz na miła nauczycielkę wydaje się wszystko kolorowe, fajne, zabawne. Nagle kończy się czas zabawy, którą miałeś w pierwszych trzech klasach trafiasz pod „opiekę” surowego wychowawcy, który tylko z powodu, że nie jesteś dzieckiem wysoko postawionych osób lub wojskowych gnębi Cię jak i innych podobnych tobie uczniów. A ty, co robisz poddajesz się jak pierwsza myszka?? Nie, nie poddajesz się, bo kim jest ta osoba, żeby ci mówić ze jesteś nikim, że nie nadajesz się nawet do zawodówki. Pokazujesz jej, że jesteś coś wart dostajesz się do dużo lepszej szkoły i ją kończysz z nawet dobrym wynikiem. I co dalej? Znajdujesz pracę „pewną stabilną” pracę. Uczysz się tego, co Ci potrzebne i wszystko wydaje się kolorowe aż tu nagle zdarza się dzień, w którym spędzasz czas przy śniadaniu w pracy, ale nie o wyznaczonej na to godzinie i w nieodpowiednim miejscu, na co wchodzi prezes. Oczywiście nie może już być tak kolorowo jesteś na liście do zwolnienia, mimo że twoje miejsce śniadania i czas było spowodowane dużym ruchem w pracy i mimo że dzięki Tobie nie wstrzymano produkcji. Poddajesz się jak pierwsza myszka?? Nie, oj nie. Pokazujesz, że jesteś dobrym pracownikiem i po wielu tłumaczeniach i odrobinie szczęścia utrzymujesz pracę a nawet z czasem awansujesz. Jednak czy ten system Cię zadawala, gdy masz już świadomość, że w każdej chwili i za byle głupstwo możesz trafić na bruk. Oczywiście, że nie. Poszukujesz innych źródeł dochodu. Trafiasz na ogłoszenie w prasie: „szukamy konkretnych, młodych, przebojowych osób nastawionych na osiągnięcie celu” dzwonisz tam i trafiasz do systemu MLM od razu Ci się to podoba produkty działają, lecz brak odpowiedniej edukacji i brak odpowiedniej opieki sprawia, że odpadasz z tej gry. Czy tym razem się poddajesz?? Nie szukasz dalej tego systemu, lecz produktów i osób, które będą współpracować z Twoją osobowością. I tylko wielkie szczęście stawia przed Tobą osoby, które przedstawiają Ci świetny system MLM dużo lepszy niż poprzedni. Produkty, które Ci odpowiadają. I tylko dzięki zaangażowaniu twego sponsora i twej wewnętrznej walce z przeciwnościami powoli, ale dążysz do obranych celów.


Bądźmy tą drugą myszką walczmy, gdyż każda przeciwność losu może stać się Twoją drogą do sukcesu. Opisana wyżej historia jest moją osobistą historią. Dodatkową motywacją dla mnie jest moja żona gdyż nie chcę żeby moja młodzieńcza głupota, przez która nabawiłem się długów sprawiła żeby ona cierpiała.


Nadal się nie poddaję i teraz dzięki firmie FM GROUP i ludziom, dzięki którym tutaj jestem Jakub Majcher, Anna Ciesiak mam zamiar ubić masło z tej śmietany i wyjść na wierzch dojść do obranych celów.

 

Mimo przeciwności losu nie poddawajmy się, walczmy.

 

Publikacja: 24 lipiec 2011
Odsłon: 6015177
Autor: Łukasz Kolanowski
E-mail: kolanowskilukasz85@gmail.com
POLECAMY
FACEBOOK
© Copyright 2017. SukcesMarketing.pl