Ucz się z nami,
zdobądź pewność siebie
i zarabiaj pieniądze

SPOŁECZNOŚĆ LUDZI BOGATYCH W ZUPEŁNIE INNY SPOSÓB

Zainspiruj się, zdobądź wiedzę...

Wiedza  i inspiracja od najlepszych  Liderów Sukces Marketing

Otrzymaj potężna dawkę wiedzy i inspiracji w formie video z najlepszymi wystąpieniami liderów Sukces Marketing. Co tydzień wyślemy do Ciebie jedno nagranie za darmo!

Poznaj naszych TOP LIDERÓW

TWÓRCA, LIDER, PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR

Leszek Narloch

Zawsze inspirowali mnie wielcy Liderzy jak Brian Tracy czy John C. Maxwell. Podjąłem decyzję, że stworzę organizację, która będzie kreować liderów. Naszą misją jest uczyć ludzi jak zarabiać pieniądze, zdobywać wiedzę biznesową i pewność siebie. Sukces Marketing jest miejscem, które uczy jak być liderem własnego życia w XXI wieku.

TRENER, MÓWCA, LIDER, INWESTORKA

Katarzyna Narloch

Realizuję się jako trener, mówca oraz lider, który przeprowadza ludzi przez ich proces wzrastania. Jestem kobietą niezależną, która spełnia swoje marzenia. Jak to się stało? Sukces Marketing! To najlepszy „uniwersytet” do którego mogłam trafić.                        I co najważniejsze - wykładają na nim praktycy!

LIDER, PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR

Marcin Siwak

Sukces Marketing dało mi wszystko czego potrzebowałem, by przejść proces i z niepewnego siebie chłopaka stać się mężczyzną realizującym się na każdej płaszczyźnie życia. Dziś mam wspaniałą żonę i dwójkę dzieci, dla których mam czas wtedy kiedy chcę. Pracuję z niesamowitymi ludźmi, dla których jestem liderem, a  ponadprzeciętne zarobki pozwalają realizować marzenia moje i mojej rodziny.

PAWEŁ BORECKI, LESZEK NARLOCH, PAWEŁ LENAR

3-Way

Nasza współpraca zbudowana jest na dobrej intencji i atmosferze zespołowego zaufania. Każdy z nas wnosi to, co ma najlepsze. Cieszymy się tym, że jesteśmy tak różni – że każdy z nas lepiej dociera do innych ludzi, do innych potrzeb. Razem możemy więcej i lepiej. Możemy w ten sposób lepiej służyć innym.

Poznaj naszych

TOP LIDERÓW

TWÓRCA, LIDER, PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR

Leszek Narloch

Zawsze inspirowali mnie wielcy Liderzy jak Brian Tracy czy John C. Maxwell. Podjąłem decyzję, że stworzę organizację, która będzie kreować liderów. Naszą misją jest uczyć ludzi jak zarabiać pieniądze, zdobywać wiedzę biznesową i pewność siebie. Sukces Marketing jest miejscem, które uczy jak być liderem własnego życia w XXI wieku.

TRENER, MÓWCA, LIDER, INWESTORKA

Katarzyna Narloch

Realizuję się jako trener, mówca oraz lider, który przeprowadza ludzi przez ich proces wzrastania. Jestem kobietą niezależną, która spełnia swoje marzenia. Jak to się stało? Sukces Marketing! To najlepszy „uniwersytet” do którego mogłam trafić. I co najważniejsze - wykładają na nim praktycy!

LIDER, PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR

Marcin Siwak

Sukces Marketing dało mi wszystko czego potrzebowałem, by przejść proces i z niepewnego siebie chłopaka stać się mężczyzną realizującym się na każdej płaszczyźnie życia. Dziś mam wspaniałą żonę i dwójkę dzieci, dla których mam czas wtedy kiedy chcę. Pracuję z niesamowitymi ludźmi, dla których jestem liderem, a  ponadprzeciętne zarobki pozwalają realizować marzenia moje i mojej rodziny.

W jaki sposób osiągamy SUKCES

Poznaj 9 elementów, dzięki którym ZWYCIĘŻAMY

 • System

  Stworzyliśmy system pracy i edukacji, który jest prosty, powielalny oraz skuteczny. Można go wdrażać wszędzie tam, gdzie pojawi się Lider. System jest gwarantem stworzenia silnej organizacji, która się rozwija.

 • Strategia

  Posiadamy 10 letnie doświadczenie i umiemy odnosić sukcesy. Wypracowaliśmy strategię, która przynosi najszybsze rezultaty. Dobra strategia pozwala zaoszczędzić wiele lat szukania.

 • Zasady, wartości 

  Opieramy się o uczciwe praktyki działania.Strzeżemy wartości i zasad, które pozwalają nam na dynamiczny rozwój i chronią naszą organizację przed krytyką na zewnątrz i nieudacznikami w środku.

   

 • Narzędzia

  Narzędzia mają ułatwiać oraz przyśpieszać efekty Twojej pracy. Posiadamy autorskie narzedzia do pracy, które dają nam przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

 • Wiedza

  Wiedza jest gwarantem pewności i odwagi, dlatego ciągle się doskonalimy w jej przekazywaniu. Jesteśmy i współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami w branży. 
   

 • Elitarność

  Jesteśmy uznanymi Liderami MLM w Polsce, którzy są znani z praktycznej pracy oraz wsparcia jakie dają swoim Partnerom. Naszym celem jest kreować nowych liderów, którzy będą cieszyć się prestiżem i uznaniem.

   

 • Szkolenia

  Nasze szkolenia pozwalają rozwijać się naszym Liderom w najlepszy możliwy dla nich sposób. Wiemy, że ludzie to największy kapitał więc nie oszczędzamy na szkoleniu tych, którzy uczą innych.

 • Umiejętności

  Naszym celem jest przekazać umiejętności do samodzielnego budowania biznesu MLM. Dajemy mentalność rybaka zamiast ryby, praktykę zamiast teorii. Kreujemy prawdziwych liderów.

   

 • Styl życia

  Naszym celem jest pomóc osiągnąć sukces każdemu, kto posiada prawdziwy powód i uczciwie pracuje. Nasze życie jest największym dowodem, że warto pójść tą ścieżką rozwoju i kariery.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Poznaj naszych Liderów

Krystian Sikora

Minęły właśnie 3 lata kiedy pierwszy raz pokazano mi czym tak naprawdę jest biznes sieciowy. Z wrażenia nie mogłem wtedy spać. Uwierzyłem, że moje życie może być inne niż tzw. "standard". To co dała mi grupa Sukces Marketing, czyli możliwość rozwoju osobistego i wnoszenia wartości w życie innych ludzi jest nie do przecenienia. To najlepsze studia w jakich brałem udział. Styl życia jaki buduję teraz z zespołem jest czymś co prędzej znałem tylko z TV.

Katarzyna Nawrot

Jeszcze kilka lat temu byłam niepewną siebie studentką, jednak odpowiednie środowisko, edukacja i konsekwentny rozwój biznesowy umożliwiły mi w młodym wieku osiągnięcie swobody i niezależności finansowej. Dzisiaj zarządzam kilkuset osobowym zespołem, realizuję swoje pasje: fotografię i podróże. Każdego dnia z wielką satysfakcją asystuję ludziom, z którymi współpracuję, aby i oni mogli konsekwentnie odhaczać swoje cele.

Monika Grzesiek

Praca w systemie Sukces Marketing pozwala mi na realizowanie pasji mojego życia: kocham ludzi. Wpływam na zmianę rzeczywistości w sferze zdrowia, finansów i rozwoju osobistego. Zanim rozpoczęłam przygodę jako networker byłam niepewną kobietą, która dawno zapomniała o swoich marzeniach. Dziś pomagając innym realizuję swoje marzenia!

Rafał Guza

W 2008 r. poznałem ideę biznesu sieciowego oraz Sukces Marketing. Decyzja sprzed lat procentuje dobrym stylem życia, czasem dla rodziny, realizacją pasji motoryzacyjnych oraz kompetencjami rasowego lidera i przedsiębiorcy. Utożsamiam się z mottem Louie Carrillo "Wierzę, że szczęście w życiu to właściwie poukładane priorytety: Bóg, rodzina, biznes..."

Agata Mazuruk

Zgodnie z radą "Ucz się i znajdź dobrą pracę" po studiach pracowałam jako urzędnik. Jednak etat mnie ograniczał - brak rozwoju, stres, niskie płace. Dlatego na urlopie macierzyńskim szukałam możliwości. Teraz spełniam swoje marzenia - jestem liderem w życiu prywatnym i zawodowym, przedsiębiorcą, szkoleniowcem. Moim celem jest inspirować i pomagać innym ludziom w zmianie swojego życia. 

Agata Uzarska

Realizuje się dzięki temu, że działam w biznesie sieciowym. Łącze swoje dwie wielkie pasje – zamiłowanie do muzyki oraz jeździectwo. Lubię adrenalinę i współzawodnictwo (sport), ale również grę zespołową (akompaniowanie na fortepianie innym instrumentom). W biznesie cenię sobie niezależność jeśli chodzi o czas i miejsce pracy oraz wolność finansową, która jest dla mnie ogromnie ważna.

Monika Szarłat

Z wykształcenia magister chemii. Wychowana w duchu sportu i konsekwentnej pracy. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Inspiruje się ludźmi, którzy wzięli w pełni odpowiedzialność za swoje życie. Siłę czerpie z marzeń oraz z systematycznie stawianych sobie celów. Moje motto to "Tylko Ty wiesz na ile Cię stać i co możesz zrobić".

Sylwia Litwińska

Po 18 latach służby w policji przeszłam na emeryturę i od dwóch lat wraz z mężem działam w Sukces Marketing. Jestem absolwentką treningu Structogram. Mam trójkę cudownych dzieci. Pasjonuję się zdrowym stylem życia. Uwielbiam podróże i sport. Dzięki przebywaniu z ambitnymi ludźmi i organizacji sukces marketing odkopałam swoje marzenia i każdego dnia robię coś co mnie przybliża do ich realizacji.

Ilona Somerla

Należę do osób, które cenią sobie podnoszenie jakości swojego życia. Taką możliwość daje mi współpraca z organizacją Sukces Marketing, w której stale rozwijam swoje liderskie kompetencje. Stawiam na relacje, uczciwość i rozwój, bo zależy mi na tym, aby ludzie, z którymi współpracuję, osiągali sukcesy. Praca w takim systemie daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia.

Aniela Tysler

Będąc studentką, naiwnie wierzyłam, że zaraz po studiach technicznych będę zarabiać 5 tys. zł/m-c. Byłam bardzo niepewna siebie, a relacje z ludźmi - stanowiły dla mnie problem. Dzięki Sukces Marketing obecnie jestem kobietą pewną siebie, w pełni znajacą swoje możliwości. Moją pasją jest gotowanie oraz tworzenie nowych potraw w kuchni w zgodzie z zasadą:  zdrowo i smacznie. Uwielbiam na siłowni ćwiczyć nie tylko ciało, ale i charakter.  Motto życiowe to: Prosto do Gwiazd!

Magdalena Studnik

Jestem spełnioną kobietą, która dba o jakość bycia, życia i posiadania. Wiem, że ja i Ty możemy mieć wszystko, po prostu trzeba odważyć się po to sięgnąć. Dzięki Sukces Marketing wzrasta moja inteligencja emocjonalna i finansowa. Na co dzień jestem oddaną żoną, kreatywną mamą wspaniałych trzech córek, oraz przedsiębiorczą kobietą pracującą z satysfakcją. Moim hobby jest moda i dekoracja wnętrz. Uwielbiam pomagać innym rosnąć mentalnie a przy tym świetnie wyglądać i wygodnie mieszkać. 

Beata Glińska

Z biznesem sieciowym po raz pierwszy miałam styczność kilka lat temu. 
Perspektywa tego, że mogłabym zbudować tak dochodowy biznes w tak krótkim czasie była dla mnie czymś niesamowitym. Postanowiłam postawić wszystko na jedna kartę. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Leszek Litwiński

Osobiście gdy poznałem marketing sieciowy stwierdziłem, iż jest to model biznesu, w którym chcę się rozwijać. Daje mi nieograniczone możliwości w każdej dziedzinie. Możliwości rozwoju jest wiele.Twoje zaangażowanie w połączeniu z moją wiedzą i doświadczeniem pozwoli Ci samemu wykreować swoją przyszłość, tak aby nie była ona kreowana przez innych.

Katarzyna Jarosz

Jestem dietetykiem klinicznym i naturopatą. Cenie sobie wolność i niezależność finansową, a biznes sieciowy pozwala to osiągnąć. Jestem kobietą sukcesu, której udało się połączyć pasję z zarabianiem pieniędzy. Ciągle się rozwijam a moim dzieciom i liderom pokazuję, że można spełniać swoje marzenia. Chcesz zmienić swoje życie? To dołącz do nas.

Łukasz Pawelec

Ukończyłem studia o kierunku Zarzadzanie. Pracowałem w kilkunastu miejscach i szukałem sposobu na to, żeby wydostać się z wyścigu szczurów.  W 2011 roku zaczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym. Przeczytałem ponad 60 książek z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, marketingu sieciowego I inteligencji finansowej. Wielokrotnie miałem przyjemność być prelegentem na różnych szkoleniach.

Radosław Siwak

Parę lat temu dołączając do organizacji Sukces Marketing nie sądziłem, że jedna decyzja może wprowadzić tak wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Dzisiaj sam występuje na scenie, pokazując innym, jak być skutecznym w swoich działaniach. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że wykreowałem w sobie postawę prawdziwego lidera i nastawienie przywódcy, dzięki czemu odnoszę sukcesy na polu zarówno zawodowym, finansowym, rodzinnym i osobistym.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI
NA NASZYCH WYDARZENIACH


Zostań z nami w Kontakcie

© Copyrights by Sukces Marketing Sp z o.o. All Rights Reseved.